Nasza oferta

Studnie

Dajemy gwarancję na wodę!!!
Nasza firma daje gwarancję na wodę, oznacza to iż w przypadku kiedy wykonamy odwiert i w studni nie będzie wody, nasz klient nie ponosi kosztów wykonania odwiertu. Jednym słowem jeżeli nie będzie wody to nie pobieramy od naszego klienta ANI JEDNEJ złotówki. Odwiert zostanie profesjonalnie zabezpieczony do momentu wykonania całej instalacji.

Kiedy praca zostanie przez nas zakończona, studnia jest już gotowa do użycia. Teraz wystarczy tylko wykonać połączenie do instalacji znajdującej się w naszym domu. Studnie wierconą o głębokości do 30 metrów może wykonać każda firma i nie potrzeba na to żadnych pozwoleń. Wiercenie na głębokość powyżej 30 metrów trzeba mieć już stosowne pozwolenie i trzeba przygotować projekt prac geologicznych. Trzeba także uzyskać pozwolenie wodnoprawne.

Pompy ciepła

Wykonujemy także odwierty przystosowane do montowania pompy ciepła które są teraz powszechnie wykorzystywane do ogrzewania budynków. W epoce kiedy coraz powszechniejsza staje się moda na ekologię coraz więcej ludzi decyduje się na ich zamontowanie. Nie wydzielają one zanieczyszczeń do atmosfery i jest to bardzo ekologiczne źródło ogrzewania budynku.

Pobierz ofertę w PDF